Apsilankyk parodoje „Studijos 2019“ ir sužinok daugiau apie policijos pareigūno profesiją

Data

2019 02 07

Įvertinimas
1
1280_IMG_1917.jpg

Šiandien Vilniuje prasidėjo tris dienas truksianti XVII tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2019, kurioje dalyvauja ir profesiją pristato didelė Lietuvos policijos komanda: Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) kursantai, pedagogai ir administracijos darbuotojai, pareigūnai iš Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rintinės „Aras“, Lietuvos policijos kelių tarnybos bei darbuotojai iš Policijos departamento.

Jaunimas, besidomintis policijos pareigūno profesija, užsukęs į Lietuvos policijos stendą turės galimybę pabendrauti su kursantais, kurie papasakos apie stojimo į LPM tvarką, ar sunku mokytis, kokia jų dienotvarkė mokykloje, ar turi daug laisvo laiko, taip pat apie gyvenimo sąlygas, dėstytojus ir kitas įdomybes. Mokiniams, kurie šįmet ruošiasi stoti į LPM, tai yra puiki galimybė akis į akį pakalbėti su kursantais, kurie ką tik patys praėjo visą stojimo kelią, tad galite išgirsti naudingų patarimų.

Žinoma, net ir tie, kurie neplanuoja tapti pareigūnais, Lietuvos policijos stende turės ką veikti. Bus galima apžiūrėti policijos tarnybinį automobilį, motociklą, susipažinti ir pačiupinėti įvairiausias pareigūnų darbe naudojamas specialiąsias priemones, ginkluotę. Taip pat visų lauks staigmena – virtualus vairavimo simuliatorius, kuris jums leis išbandyti, ar esate geras ir drausmingas vairuotojas.

Paroda vyks 2019 m. vasario 7– 9 dienomis, Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose. Kviečiame mus aplankyti ir sužinoti daugiau apie policijos pareigūno profesiją.