Lietuvos ir Lenkijos policijos mokymo įstaigų vadovai susitikime pasidalijo gerąja patirtimi

Data

2018 07 09

Įvertinimas
0
FOT_5569_2.jpg

Šių metų birželio mėnesio pabaigoje Lietuvos policijos mokyklos vadovai lankėsi Slupsko policijos mokykloje. Vizito tikslas buvo aptarti mokymo įstaigų bendradarbiavimą, pasidalyti gerąja patirtimi rengiant policijos pareigūnus.

Susitikimo metu buvo aptartos galimybės vykdyti mokymo įstaigų dėstytojams ir instruktoriams skirtas bendras mainų programas, kurių metu policijos pareigūnai tobulintų profesines žinias.

Lietuvos ir Lenkijos policijos mokymo įstaigos jau ne vienerius metus įgyvendina projektus, kurių metu organizuojamas policijos pareigūnų patruliavimas pasienyje. Be to, šįmet Lietuvos policijos mokykla organizavo tarptautinius instruktorių mokymus, kuriuose dalyvavo ir instruktoriai iš Slupko policijos mokyklos. Tokie mokymai ir projektai labai naudingi, tad tikimasi ir toliau glaudžiai bendradarbiauti.

Kolegos iš Slupsko policijos mokyklos paminėjo, kad ateityje žada Lietuvos policijos mokyklos atstovus pakviesti į mokymus, kuriuose dalyvaus visi Slupsko policijos mokyklos partneriai: Kroatijos policijos akademija, Brandenburgo aukštesnioji policijos mokykla (Vokietija), Jungtinių Amerikos Valstijų laivyno bazės kariai, įsikūrę netoli Slupsko, ir, žinoma, Lietuvos policijos mokykla.