Lietuvos policijos mokykloje prasidėjo jaunimo stovykla „Kursantas savaitei“

Data

2018 07 02

Įvertinimas
0
1000IMG_9422.jpg

Sekmadienį, liepos 1 d., Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) prasidėjo jaunimo stovykla „Kursantas savaitei“. 17 labiausiai motyvuotų jaunuolių iš visos Lietuvos susirinko išbandyti save, pasitikrinti ar policijos pareigūno profesija yra jų ateities kelias.

LPM jaunimo stovyklą „Kursantas savaitei“ organizuoja trečius metus iš eilės. Jos tikslas – supažindinti jaunimą su policijos pareigūno profesija, LPM kursantų veikla, aktyviai sportuojant, turiningai leidžiant laisvalaikį.

Pirmąją stovyklos dieną dalyviai buvo supažindinti su tvarka ir taisyklėmis, kuriomis jie privalės vadovautis visą savaitę. Jaunuoliams taip pat buvo pristatytas savaitės planas, jų laukiantys užsiėmimai bei įteiktos pirmosios dovanos – LPM marškinėliai, kuprinės ir kiti suvenyrai.

Pirmadienį stovyklos dalyviai savo dieną pradėjo 6 val. ryto, kaip ir LPM kursantai – jų laukė rytinė mankšta. Pirmasis rimtas fizinis krūvis buvo įveikiamas ne visiems, tačiau stovyklos dalyviai įsitikinę, kad per savaitę sutvirtės ir savaitės pabaigoje nebus tokių užduočių, kurių jie negalėtų įveikti. Stovyklos dalyviai į LPM susirinko sekmadienį, bet oficialiai stovykla buvo atidaryta tik šiandien. Visus jos dalyvius pasveikino LPM viršininko pavaduotojas, stovyklos vadovas Mindaugas Bilius.

Stovyklos vadovas M. Bilius palinkėjo visiems pasisemti kuo daugiau žinių per visas pamokas ir po savaitės namo parsivežti tik kuo geriausius įspūdžius.

Jaunuoliai per šią savaitę mokysis rikiuočių pagrindų, savigynos elementų, lauks ginklų ir šaudybos pamoka, profesinės veiklos taktikos užsiėmimai, policijos veiklos pamokos, bendravimo psichologijos pamoka ir kt. Taip pat turės galimybę susipažinti su kinologų veikla. Kiekvieną vakarą stovyklos dalyvių lauks linksmoji programa.