Lietuvos policijos mokykloje vyko kraujo donorystės akcija

Data

2018 10 18

Įvertinimas
0
1280IMG_1563.jpg

Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) spalio 18 d. vėl buvo organizuojama kraujo donorystės akcija. Ši akcija mokykloje rengiama jau 5 metus iš eilės, todėl tapti neatlygintinais kraujo donorais jau tapo LPM tradicija.

Akcija šįmet buvo rengiama bendradarbiaujant su VšĮ Nacionaliniu kraujo centru.

Vos tik prasidėjo akcija, išsirikiavo ilga eilė norinčių tapti neatlygintinais kraujo donorais. Vieni kursantai ar darbuotojai paaukojo kraujo pirmą kartą, tačiau buvo ir tokių, kurie yra ilgamečiai kraujo donorai. Viena LPM dėstytoja paaukojo kraujo jau 29 kartą.

Tapti neatlygintinais kraujo donorais šiandien norėjo 29 LPM kursantai, darbuotojai ar kursų dalyviai, tačiau kraujo davė 18, nes kitiems sutrukdė įvairios priežastys: per mažas ar per didelis spaudimas, per mažas svoris, ar kitos priežastys. 

Kraujo davimo procedūra yra visiškai saugi, greitai ir nesudėtinga, todėl po procedūros visi galėjo grįžti prie darbų arba į paskaitas. Be to, kiekvienas donoras buvo atskirai pakonsultuotas profesionalių specialistų, patikrintas jo kraujo spaudimas, svoris, hemoglobino kiekis.