Lietuvos policijos mokyklos 2017 metų veiklos rezultatų aptarimas

Data

2018 02 09

Įvertinimas
0
IMG_1572.JPG

2018 m. vasario 9 d. Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) vyko 2017 metų veiklos rezultatų aptarimas.

LPM viršininko pavaduotojas Mindaugas Bilius pristatė LPM veiklą profesinio mokymo ir kvalifikacijos kėlimo srityse. Buvo pasidžiaugta, kad 2017 metais LPM baigė 126 kursantai, o norinčiųjų mokytis LPM kiekvienais metais skaičius nemažėja. Taip pat buvo pastebėta, kad 2017 metais veiklą pradėjo naujas padalinys – Profesinių įgūdžių valdyba, kurios egzistavimą pajuto visi šalies policijos pareigūnai, kuriems kiekvieną mėnesį tenka tobulinti savo profesinius įgūdžius.

LPM viršininko pavaduotojas Romas Oželis kalbėdamas apie LPM mokymo bazės infrastruktūros plėtrą, pabrėžė, kad praėjusiais metais buvo renovuotas ir moderniai įrengtas bendrabutis, ant LPM pastatų įrengtos saulės šviesos energijos elektrinės, atlikti aplinkos tvarkymo darbai, užbaigti pusiau uždarojo tiro statybos remonto darbai LPM šaudykloje.

LPM viršininkas Algirdas Kaminskas pristatė vykdytas naujas LPM veiklas, 2018 metų veiklos prioritetus. Padėkojo LPM darbuotojams už atliktus darbus organizuojant ir vykdant mokymo procesą, kuriamą jaukią aplinką. Policijos departamento vadovybei ir policijos įstaigų vadovams padėkojo už palaikymą ir pritarimą vystant Profesinių įgūdžių valdybos veiklą, pratybų organizavimui reikalingų sąlygų sudarymą, taip pat už lėšas, kurios buvo skirtos ir panaudotos mokymui reikalingoms priemonėms ir įrangai įsigyti.

Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto dekanas, LPM tarybos narys prof. dr. Saulius Greičius pasidžiaugė gražiu abiejų mokymo įstaigų bendradarbiavimu, LPM infrastruktūros plėtra, palinkėjo tobulėti ir toliau judėti pirmyn. „Nesvarbu kas yra priekyje, svarbu kas eina pirmyn, nes jie turi tikslą”, – sakė S. Greičius.

Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas pristatė Lietuvos policijos 2018 metų prioritetus ir policijos veiklos pokyčius, dėkojo LPM kolektyvui už indėlį į policijos veiklą.