Lietuvos policijos mokyklos kursantams įteikti mokslų baigimo pažymėjimai

Data

2018 07 05

Įvertinimas
0
IMG_0147.jpg

Liepos 5 d. Lietuvos policijos mokyklą (toliau – LPM) baigė dar viena įvadinių mokymo kursų kursantų laida. Mokslų baigimo pažymėjimai buvo įteikti 26 kursantams.

Šie kursantai mokytis LPM pradėjo balandžio mėnesį. Pagal įvadinių mokymo kursų programą mokėsi tik tie jaunuoliai, kuri turi aukštąjį universitetinį / neuniversitetinį teisinį išsilavinimą. Baigę mokslus kursantai įsilies ir papildys policijos gretas veiklos padaliniuose.

Mokslų baigimo ceremonija vyko LPM didžiojoje salėje, kurioje susirinko LPM kolektyvas, kursantų artimieji. Prieš prasidedant pažymėjimų įteikimo ceremonijai, visus kursantai pasveikino LPM viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas Mindaugas Bilius, kuris kursantams linkėjo sėkmės jų tarnybos metu.

Atsiimdami pažymėjimus kursantai ryžtingai ir drąsiai, girdint LPM vadovybei, dėstytojams, jų artimiesiems, tarė „Tėvynės labui“. Šie žodžiai juos lydės visos tarnystės metu, nes tapę policijos pareigūnais jie tarnaus savo tėvynei ir jos žmonėms.  

LPM kursantų mokslų baigimo šventėje dalyvavusi ir jiems pažymėjimus įteikusi Lietuvos policijos departamento Veiklos analizės ir kontrolės valdybos viršininkė Žaneta Rudaitienė taip pat pasveikino kursantus.

„Noriu ne tik palinkėti, bet ir paprašyti jūsų, kad eidami į darbą visada gerbtumėte savo profesiją, didžiuotumėtės, jog tarnaujate Lietuvos žmonėms, ir kasdien atlikdami savo funkcijas vadovautumėtės mūsų šūkiu: Ginti. Saugoti. Padėti.“, – sakė Ž. Rudaitienė.

Šventės metu aktyviausi LPM kursantai buvo paskatinti LPM viršininko padėkomis. Už pavyzdingą tarnybą padėka įteikta kursantui Vytautui Daukšui, už nepriekaištingą elgesį – kursantei Justinai Senkevičiūtei.

Šventės pabaigoje mokslus baigusius kursantus pasveikino ir palaimino sesuo Fausta.