Įvadiniai mokymai

Lietuvos policijos mokykloje įvadinio mokymo kursai organizuojami ne kasmet. Tikslios datos, kada vyksta atrankos yra skelbiamos. Sekite informaciją. 
Pradžia 2019 m. sausio 21 d.
Trukmė 3 mėnesiai
Vieta Lietuvos policijos mokykla (Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj.)
Kas gali dalyvauti pretendentai, turintys aukštąjį teisinį išsilavinimą, motyvuoti ir pasiruošę įsilieti į policijos pareigūnų gretas
Papildomi privalomi reikalavimai turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir nemažesnį kaip 1 m. vairavimo stažą iki mokymosi pradžios, turėti nežemesnį nei A2 užsienio kalbos ( anglų, prancūzų arba vokiečių) mokėjimo lygį.
Po kursų įgyta kvalifikacija vidurinės grandies policijos pareigūno
Kita svarbi informacija

parengti būsimi policijos pareigūnai bus darbinami tik Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Telšių apskrityse – konkreti tarnybos vieta bus derinama su laimėjusiais atranką dar prieš kursų pradžią.

Laimėjusiems atranką suteikiamas nemokamas apgyvendinimas bendrabutyje, mokama stipendija ir garantuojama darbo vieta. Kursai nemokami, tačiau asmenys pasirašo trišalę sutartį, kuria įsipareigoja mokytis ir pabaigus kursus išdirbti 3 metus policijos sistemoje, kitu atveju privalės atlyginti su mokymusi patirtas išlaidas
Atrankos dokumentus galite teikti iki 2018 m. gruodžio 6 d.
  • Turite daugiau klausimų? Kreipkitės bendruoju telefonu: +370 700 60000
  • Daugiau informacijos: http://stokipolicija.lt
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-11-06