Iškilminga valstybingumo šventė Lietuvos policijos mokykloje

Data

2020 07 03

Įvertinimas
0
014-2020-6.jpg

                       Liepos 6-oji Lietuvoje minima kaip Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės diena. Valstybės diena – didi ir reikšminga kiekvienam Lietuvos piliečiui, juk pirmojo ir vienintelio Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimas lėmė tarptautinį Lietuvos valstybės pripažinimą. Tuo tarpu Tautiška giesmė, kaip vienas iš svarbiausių valstybingumo simbolių, suteikia sodresnių atspalvių bendram Liepos 6-osios kontekstui.

                      Kaip ir kasmet, Lietuvos policijos mokyklos bendruomenė susibūrė iškilmingai paminėti svarbią dieną. Su meile ir pagarba savo šaliai buvo giedamas Lietuvos Respublikos himnas, pakeliama Lietuvos Respublikos vėliava. Minėjimą vainikavo Lietuvos policijos mokyklos darbuotojų apdovanojimai. Lietuvos policijos mokyklos viršininko įsakymu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanotas Profesinių įgūdžių valdybos 2-ojo skyriaus vyriausiasis specialistas Valdas Matiukas, trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanota Profesinės taktikos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Bačanskienė, vardinėmis dovanomis paskatinti Bendrųjų kompetencijų skyriaus mokytojas Arūnas Norkus ir Mokymo organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Kvietkienė, padėka pareikšta Profesinės taktikos skyriaus vyriausiajam specialistui Giedriui Valeikai.

                      Nepamiršti liko ir kursantai: Lietuvos policijos generalinio komisaro diplomai buvo įteikti Dainiui Bikmanui, užėmusiam trečiąją, o Mindaugui Žukauskui bei Eisvinai Kučinskaitei – antrąsias vietas Lietuvos policijos Dziudo čempionate. 

                      Lietuvos policijos mokyklos bendruomenė sveikina Lietuvos policijos bendruomenę ir visus Lietuvos žmones su Valstybės ir Tautiškos giesmės diena ir linki kurti Lietuvos ateitį branginant istorinę atmintį, o Tautišką giesmę giedoti širdimi.