„Kursantas savaitei“ – penktoji jaunimo stovykla Lietuvos policijos mokykloje

Data

2020 08 21

Įvertinimas
0
IMG_0042.JPG

   

     Lietuvos policijos mokykloje šiemet jau penktąjį kartą vyko jaunimo stovykla „Kursantas savaitei“, kurios tikslas – sudaryti sąlygas jaunimui susipažinti su policijos pareigūno profesija, Lietuvos policijos mokyklos kursantų veikla, aktyviai sportuojant, turiningai leidžiant laisvalaikį, skatinti jaunimo pažinimo, lavinimosi, saviraiškos poreikius, plėtoti gebėjimus ir patirtį.

     Šiais metais stovykla buvo organizuojama rugpjūčio 17–21 dienomis.  Joje dalyvavo devyniolika 11–12 klasių moksleivių, laimėjusių atranką. Čia jaunuoliai turėjo galimybę ne tik susipažinti su policijos ir Lietuvos policijos mokyklos kursantų veikla, bet ir pasitikrinti savo norą ir motyvaciją tapti policijos pareigūnu. Kiekvieną dieną buvo organizuojamos aktyvios veiklos, patyrę pedagogai su stovyklautojais dalinosi savo žiniomis ir patirtimi, žaidė edukacinius žaidimus. Jaunuoliams labiausiai patiko eismo priežiūros, profesinės taktikos paskaitos. Ypatingų simpatijų sulaukė rytinės rikiuotės užsiėmimai. Stovyklos dalyviai įvardino ir kelias temas, kurias vertėtų tobulinti, bet labiausiai pasigedo naktinio žygio, kurio šiais metais buvo nuspręsta neorganizuoti. Paskutinę stovyklos dieną buvo įteikti stovyklos pažymėjimai.

     Kiekvienais metais stovykla „Kursantas savaitei“ pritraukia vis daugiau jaunuolių iš skirtingų Lietuvos regionų,  tad natūralu, kad šis renginys jau tapo savotiška Lietuvos policijos mokyklos tradicija. Tikimasi, kad ši tradicija bus išlaikyta, ir kitais metais Lietuvos policijos mokykloje vėl šurmuliuos aktyvaus ir smalsaus jaunimo būrys.