Lietuvos policijos mokykla vykdo Erasmus+ mobilumo projektą „Kursantų profesinių įgūdžių ugdymas saugaus eismo kontrolės srityje“

Data

2018 12 03

Įvertinimas
0
IMG_7973.JPG

Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM) kartu su Slupsko policijos mokykla (Lenkija) įgyvendina Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo profesinio mokymo mobilumo projektą Nr. 2018-1-LT01-KA116-046706 „Kursantų profesinių įgūdžių ugdymas saugaus eismo kontrolės srityje“ (toliau – Projektas). Šis Projektas suteiks galimybę penkiolikai LPM kursantų 2 savaites stažuotis Slupsko policijos mokykloje.

Projekto tikslas – ugdyti profesinius kursantų įgūdžius saugaus eismo kontrolės srityje. Projekto metu kursantai turės galimybę įgyti praktinių žinių ir įgūdžių vienoje iš pagrindinių pirminės grandies pareigūnų profesinių sričių – eismo kontrolės srityje, susipažinti su reikalavimais, keliamais eismo priežiūrai Lenkijoje, išmokti dirbti tarptautinėje komandoje, pagerinti užsienio kalbų žinias, užmegzti ryšius ir bendrauti su užsienio šalies – Lenkijos policijos pareigūnais.

Siekiant efektyviai įgyvendinti LPM kursantų stažuotę, šių metų gruodžio 2-4 dienomis parengiamojo vizito į Slupsko policijos mokyklą (Lenkijoje) išvyko Projekto vadovas LPM viršininko pavaduotojas Mindaugas Bilius ir Projekto įgyvendinimo darbo grupės narys LPM Policijos veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Kairys. Parengiamojo vizito metu su Projekto partneriais – Slupsko policijos mokykla – bus suderinta būsimos LPM kursantų stažuotės programa bei kiti praktiniai organizavimo aspektai.

Galime pasidžiaugti, kad LPM ne tik pradėjo įgyvendinti naująjį Projektą, bet ir sėkmingai baigė įgyvendinti Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo profesinio mokymo mobilumo projektą Nr. 2016-1-LT01-KA116-022945 „Kursantų žinių ir gebėjimų vystymas viešosios tvarkos užtikrinimo ir eismo priežiūros srityse“. Jo metu LPM kursantai 2017 m. birželio–liepos mėn. dvi savaites stažavosi Lenkijos Slupsko policijos mokykloje ir patobulino savo asmenines, profesines, socialines kompetencijas sužinojo apie partnerių šalių policijos veiklos ypatumus, susipažino su Lenkijos policijos sistema, policijos įstaigomis, operatyvaus valdymo padalinių, areštinių ir konvojaus, patrulių, eismo priežiūros pareigūnų darbo ypatumais.

Projekto įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą. Pateiktame pranešime atspindėtas Dotacijos gavėjo požiūris, o Nacionalinė Agentūra ir Europos Komisija nėra atsakingi už pateikiamos informacijos turinį.