Pasieniečių mokyklos kursantų diena Lietuvos policijos mokykloje

Data

2017 12 06

Įvertinimas
0
1200IMG_5951.jpg

Šiandien Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) kursantų gretos yra kiek padidėjusios – kartu su būsimais policijos pareigūnais pusdienį mokysis 8 Pasieniečių mokyklos kursantai.

Abiejų mokymo įstaigų kursantai ruošiami būsimai tarnybai, tačiau pasieniečių ir policijos pareigūnų darbo specifika labai skiriasi. Siekiant supažinti Pasieniečių mokyklos kursantus su policijos pareigūno profesija, jie buvo pakviesti pusdienį praleisti LPM.

Atvykusius Pasieniečių mokyklos kursantus pasveikino ir LPM viršininkas Algirdas Kaminskas.

„Jūsų mokymosi programa šiek tiek skiriasi nuo mūsų kursantų, tad tikiuosi, jog ši diena praleista LPM jums bus naudinga profesine prasme. Pasisemkite kuo daugiau žinių ir šią dieną praleiskite prasmingai bei, žinoma, smagiai“, – sakė A. Kaminskas.

Pasieniečių mokyklos kursantai dalyvavaus pagal patvirtintą tvarkaraštį vykusiose LPM kursantų pamokose: mokysis saugaus elgesio ekstremaliose situacijose, saugaus eismo priežiūros vykdymo, policijos pareigūnų profesinės taktikos subtilybių. Būsimi pasieniečiai galės ne tik stebėti užsiėmimus, bet ir kartu su LPM kursantais atlikti teorines bei praktines užduotis.