Pirminio profesinio mokymo kursantų priesaika 2020

Data

2020 10 29

Įvertinimas
0
035-2020-13.jpg

          Spalio 29 d. Lietuvos policijos mokykloje vyko tradicinė iškilminga pirminio profesinio mokymo kursantų priesaikos ceremonija. Ceremonijos pradžioje visi susikaupę giedojo Lietuvos valstybės himną, kurio žodžiai tą akimirką skambėjo ne tik kaip šalies simbolis, bet ir kaip kiekvieno kursanto asmeninio pasiryžimo tarnauti Lietuvai simbolinis pamatas.

        Šiais metais 120 kursantų prisiekė būti ištikimi Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus, negailėti jėgų gindami žmogaus teises, laisves, visuomenės ir valstybės interesus, sąžiningai atlikti pareigas ir visada saugoti gerą Lietuvos policijos mokyklos kursanto vardą. Priesaikos žodžiuose atsispindėjo tvirtas tikėjimas savo pasirinkimu, noras pateisinti savo ir visuomenės lūkesčius bei pasiryžimas visa širdimi atsiduoti tarnybai policijoje.

          Kursantus pasveikino Lietuvos policijos mokyklos viršininkas, sakydamas, kad didžiuojasi kiekvienu kursantu, jog pasirinko šią profesiją, kuri yra nelengva, tačiau kupina iššukių - tai drąsaus ir atsakingo žmogaus pasirinkimas. Viršininkas taip pat pasidžiaugė, kad ir prabėgus visam mėnesiui, kuomet galėjo pasirinkti nutraukti ar tęsti mokslus,  kursantai vis dar pasiryžę gilintis į profesijos subtilybes.  Tad palinkėjo, kad būnant mokykloje jie ne tik klausytų, bet ir mokytųsi būti kartu, išmoktų nugalėti save ir priimti teisingus sprendimus, saugotų save ir sėkmingai pasiektų finišą - diplomų įteikimą.

          Tikimasi, kad šios iškilmingai duotos priesaikos žodžiai lydės kursantus visus mokslo metus, o ateityje – tarnyboje – įgis dar tvaresnę prasmę ir reikšmę, skatinančią didžiuotis savo pasirinkimu.