Profesinės taktikos instruktorių mokymai Palangoje ir Klaipėdoje

Data

2019 05 13

Įvertinimas
0
1280DSC_0022.jpg

Gegužės 6-10 d. Palangoje ir Klaipėdoje pirmą kartą buvo organizuoti profesinės taktikos instruktorių mokymai, kuriuose dalyvavo 10 pareigūnų iš Lietuvos policijos mokyklos.

Intensyvių kursų metu mokymo dalyviai tobulino profesinės taktikos įgūdžius, bendravimo su liudytojais ir nukentėjusiais, pirminės informacijos rinkimo ir perdavimo ryšio priemonėmis, asmens patikrinimo, sulaikymo ir pristatymo, masinių teisėtvarkos pažeidimų ar riaušių malšinimo, įvairių konfliktų viešose vietose sprendimo, transporto priemonių stabdymo ir jų patikrinimo modelinėse situacijose. Taip pat mokymų dalyviai dalyvavo vaizdinės metodinės medžiagos „Įtikinimo ir prievartos priemonių panaudojimo ypatumai“ kūrime pagal lektoriaus sukurtas situacijas ir scenarijus.

Kita mokymų dalis bus organizuojama po savaitės, gegužės 20-24 d., kurių metu dalyviai bus mokomi veiksmų su specialąja laužimo ir gelbėjimo įranga, turniketo panaudojimo ypatumais, įkalčių pakavimo naujovėmis, lavins profesinius įgūdžius, būtinus objektų blokavimui, patalpų patikrinimui, AMOK ar kitų krizinių situacijų metu, taip pat demonstruos savo gebėjimus planuojant, organizuojant ir pravedant profesinės taktikos pratybas.