Įvadiniai mokymai

Pradžia 2021 m. kovo mėn.
Trukmė  
Vieta Lietuvos policijos mokykla (Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj.)
Kas gali dalyvauti Pretendentai, turintys bet kokį aukštąjį išsilavinimą, motyvuoti ir pasiruošę įsilieti į policijos pareigūnų gretas.
Papildomi privalomi reikalavimai Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (su mechanine pavarų dėže) ir nemažesnį kaip 1 m. vairavimo stažą iki mokymosi pradžios.
Po kursų įgyta kvalifikacija Pirminės grandies policijos pareigūno
Kita svarbi informacija Parengti būsimi policijos pareigūnai bus darbinami tik Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos apskrityse – konkreti tarnybos vieta bus derinama su laimėjusiais atranką dar prieš kursų pradžią.

Laimėjusiems atranką suteikiamas nemokamas apgyvendinimas bendrabutyje, mokama stipendija ir garantuojama darbo vieta. Kursai nemokami, tačiau asmenys pasirašo trišalę sutartį, kuria įsipareigoja mokytis ir pabaigus kursus išdirbti 3 metus policijos sistemoje, kitu atveju privalės atlyginti su mokymusi patirtas išlaidas.

Mokymo lėšų suma tvirtinama kiekvieniems mokslo metams. 2021 mokslo metams patvirtinta suma vienam kursantui - 1931,78 EUR (išlaidos už bendrabutį į šią sumą neįtrauktos).

Atrankos dokumentus galite teikti

Dokumentus atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ranka, nuskenuokite arba tvarkingai nufotografuokite ir 1 (vienu) laišku atsiųskite el. paštu: ivadiniai@policija.lt

  • Bendrojo fizinio pasirengimo reikalavimai pretendentams čia
  • Turite daugiau klausimų? Kreipkitės bendruoju telefonu: +370 700 60000
  • Daugiau informacijos: http://stokipolicija.lt
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-18