Elektros šoko įtaiso Taser mokymai

Data

2021 07 20

Įvertinimas
0
taser_netaisyta.jpg

Praėjusią savaitę Lietuvos policijos mokykloje vyko "Elektros šoko įtaiso Taser instruktoriaus kursas", kurį organizavo ir vykdė Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos 2-asis skyrius. Instruktoriai tobulino kvalifikaciją elektros šoko įtaiso naudojimo teisėsaugos veiklos srityje, analizavo ir aptarė įvairias šios specialiosios priemonės panaudojimo situacijas tiek Lietuvos, tiek pasaulinės teisėsaugos praktikoje.

Renginyje kartu su policijos instruktoriais dalyvavo ir kolegos iš Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės "Aras", Lietuvos kariuomenės Karo policijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Pasieniečių mokyklos atstovai. Mokymų dalyviai dalijosi patirtimi kaip efektyviai rengti elektros šoko įtaiso Taser naudotojus ir tobulinti bei palaikyti jų įgūdžius.

Nemažai dėmesio buvo skirta ir praktiniams pirmosios medicinos pagalbos užsiėmimams po specialiosios priemonės panaudojimo, taktiniams sprendimams kaip elgtis pareigūnui, kuomet elektros šoko įtaisas Taser veikia nepakankamai efektyviai. Kursų pabaigoje dalyviai džiaugėsi ne tik įgytomis ir atnaujintomis žiniomis, bet ir galimybe bendrauti, dalintis tarpinstitucine patirtimi bei gerąja praktika.

Kviečiame pažiūrėti mokymų akimirkas vaizdo įraše:

https://lpm.policija.lrv.lt/lt/video/elektros-soko-itaiso-taser-mokymai