Išrinkta geriausių Lietuvos policijos mokyklos kursantų pora: svarbiausia komandinis darbas

Data

2021 07 30

Įvertinimas
0
IMG_2966_.jpg

Liepos 29 dieną Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) buvo organizuojamas „Geriausios Lietuvos policijos mokyklos kursantų poros“ konkursas. Dalyviams teko įveikti įvairias sudėtingas ir įtampos kupinas komandines rungtis. Geriausių 2020–2021 metų kursantų titulą iškovojo Tomas Sirtautas ir Vaida Balsevičiūtė.

Geriausius kursantus sveikinęs LPM viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Mindaugas Bilius džiaugėsi, jog visos komandos pasirodė puikiai. „Organizuodami konkursą orientavomės ne į asmens, bet į komandos pasiekimus. Bendradarbiavimas vardan bendro tikslo, efektyvus komunikavimas, informacijos dalijimasis, įsiklausymas į kito nuomonę bei pasiūlymus, policijos pareigūno darbe itin svarbu“, – sakė M. Bilius.

Finaliniame konkurso etape dalyvavo 10 kursantų (5 merginos ir 5 vaikinai), po du atstovus iš kiekvieno būrio. Visos situacijos ir užduotys buvo susijusios su policijos pareigūnų praktine veikla, kuomet reikia reaguoti į įvykius, priimti taktinius sprendimus, dirbti komandoje, pritaikyti mokymosi metu įgytas žinias.

Geriausi kursantai turės galimybę pažinti Lietuvos policijos generalinio komisaro darbą, praleisdami su juo vieną dieną.