Lenkijoje įvyko tarptautinis Erasmus+ strateginės partnerystės projekto partnerių susitikimas

Data

2021 11 18

Įvertinimas
0
Nr1.jpg

Spalio mėnesį Lenkijos Slupsko policijos mokykloje įvyko Erasmus+ strateginės partnerystės projekto "Tarptautinės policijos kursantų mokymo bendradarbiaujant koncepcijos kūrimas" partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos policijos mokyklos projekto komanda.

Šio projekto tikslas – plėtoti tarptautinę policijos kursantų mokymo koncepciją ir mokymąsi bendradarbiaujant. Jo dėka galima sukurti, išbandyti ir įgyvendinti novatorišką mokymo praktiką, parengiant mokymo programas ir rekomendacijas instruktoriams, kuriomis skatinamas policijos kursantų mokymasis bendradarbiaujant tarptautinėje aplinkoje.

Nors projekto veiklas teko pritaikyti ankstesnį planą ribojančioms karantino sąlygoms ir jos nenutrūko visą laiką, tačiau gyvas susitikimas neabejotinai buvo produktyviausias. Projekto ekspertai džiaugėsi galimybe pratęsti darbinę diskusiją betarpiškai, gyvo susitikimo metu. Sėkmingai išspręsti visi aktualūs klausimai ir rasti sprendimai iškilusioms problemoms.

Siekiant užtikrinti projekto rėmuose kuriamų intelektinių produktų kokybę, partnerių institucijose juos peržiūrėjo ir savo pritarimą dėl atitikties ir pastabas dėl galimų korekcijų pateikė atsakingi asmenys. Atsižvelgdama į pateiktas nuomones, partnerių darbo grupė numatė ir pasiskirstė mokymo programos bei metodinių rekomendacijų tobulinimo darbus.

Projekto ekspertų laukia rimta užduotis – iki pavasario būti pilnai pasiruošusiems įgyvendinti tarptautinius mokymus.