Lietuvos policijos mokykla pasipildė kursantais

Data

2021 03 02

Įvertinimas
2
kursantas_sienele.jpg

Kovo 1-ąją dieną Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) kursantų gretas papildė 26 įvadinių mokymo kursų programos kursantai, taip pat po mokomosios praktikos mokslus tęsti grįžo 116 pirminio profesinio mokymo LPM kursantų. Su būsimaisiais policijos pareigūnais susitikti atvyko Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius ir Žmogiškųjų išteklių ir teisės valdybos viršininkas Arūnas Tūzas.

Policijos departamento vadovybė kursantams pristatė įsidarbinimo ir tolesnio tobulėjimo galimybes, išklausė būsimųjų policininkų pastebėjimus, diskutavo su jais dėl mokymosi proceso tobulinimo, klausė po mokomosios praktikos grįžusiųjų su kokiais įspūdžiais ir nuotaikomis jie grįžo ir kaip sekėsi turėtas teorines žinias pritaikyti realiame gyvenime.

Šiais mokslo metais dėl pandemijos ribojimų mokomoji praktika kursantams perkelta į akademinių metų vidurį, nors paprastai būna ugdymo proceso pabaigoje. Kursantai drauge su vadovybe įžvelgė ir teigiamų šio pokyčio aspektų – būsimasis pareigūnas žino kuriose srityse jam dar reikia pagilinti žinias ir patobulinti įgūdžius.

Svečiai taip pat susitiko su LPM struktūrinių padalinių vadovais, aptarė darbo organizavimo aktualijas ir perspektyvas.

Policijos vadovybės viešnagės metu LPM Policijos veiklos skyriaus vyriausiajai specialistei komisarei inspektorei Redai Čerkauskienei įteiktas Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu suteiktas trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nepriekaištingą tarnybą“.

Įvadinių mokymo kursų dalyviams mokslai LPM truks šešias savaites, vėliau policijos įstaigose pareigūnai 18 mėnesių sistemingai ugdys kompetencijas pagal sudarytą kvalifikacijos tobulinimo planą.