Lietuvos policijos mokyklai įteikta „Erasmus“ akreditacija ir kokybės pažymėjimas

Data

2021 09 20

Įvertinimas
0
akreditacija.JPG

„Erasmus“ akreditacija – naujoviškas būdas dalyvauti tarpvalstybinių mainų ir bendradarbiavimo veikloje 2021-2027 m. laikotarpiui. Pavasarį suteikta „Erasmus" akreditacija patvirtina, kad Lietuvos policijos mokykla (LPM) geba organizuoti mobilumo projektus pagal "Erasmus" kokybės standartą ir turi parengusi tarptautiškumo veiklų įgyvendinimo planą, kuris yra organizacijos strateginės plėtros dalis.

Europos Komisijos išduotas Akreditacijos pažymėjimas suteiks LPM galimybę dalyvauti „Erasmus“ programos projektuose supaprastinta tvarka. „Dalyvaudami projektuose mūsų mokyklos pedagogai ir toliau kels profesinę kvalifikaciją Europos šalyse, geriausi kursantai bus siunčiami į praktines stažuotes „Erasmus“ programos šalyse tobulinti profesines žinias, įgūdžius, įgyti naujų kompetencijų,“ – mobilumo galimybėmis džiaugėsi LPM Veiklos valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Monika Žitkė, atsakinga už Erasmus+ projektų koordinavimą. Akreditacijos galiojimo trukmė nuo 2021-03-01 iki 2027-12-31.

Geriausių rezultatų pasiekusios akredituotos organizacijos taip pat pripažįstamos suteikiant joms „Kokybės pažymėjimą“. Šis pažymėjimas suteiktas ir LPM, turėjusiai profesinio mokymo mobilumo chartiją, sėkmingai sudalyvavusiai projektų atrankos procedūrose ir paskutinių įgyvendintų „Erasmus+" projektų įvertinimuose surinkusiai aukščiausius balus. Jis galios trejus metus.

Akredituotos organizacijos gali naudotis tokiais privalumais:

  • Pastovus finansavimas. Naujai mobilumo veiklai vykdyti organizacija kasmet gauna Programos lėšų.
  • Galimybė augti ir mokytis. Galima išbandyti naują veiklą ar bendradarbiavimą su naujomis organizacijomis partnerėmis neteikiant naujos paraiškos.
  • Savos strategijos kūrimas. „Erasmus“ akreditacija padeda organizacijai nusistatyti tikslus ir suteikia laisvę pasirinkti jai tinkantį tempą.
  • Investicijos į ateitį. Stabilus finansavimas reiškia, kad galima sutelkti dėmesį į ilgalaikius tikslus. Mobilumo veikla gali padėti palaipsniui padidinti mokymo ir mokymosi kokybę.

 

Daugiau apie akreditaciją: https://erasmus-plius.lt/naujienos/svietimas/skelbiami-2020-m-erasmus-akreditaciju-konkurso-rezultatai/