Lietuvos policijos mokykloje diplomai įteikti 107 naujiesiems pareigūnams

Data

2021 09 24

Įvertinimas
0
2b.JPG

Šiandien Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) šventė – dar viena kursantų laida sėkmingai baigė mokslus. Šiemet pagal pirminio profesinio mokymo programą mokslus baigė ir į policijos darbą įsilies 107 kursantai.

LPM profesinio mokymo diplomus, liudijančius apie įgytą policininko kvalifikaciją bei LPM baigimo ženklus pareigūnams kursantams teikė Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas ir LPM viršininkas Vilius Motiejaitis. Ceremonijoje dalyvavę apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų atstovai prisiekusiems pareigūnams ant tarnybinių uniformų prisegė policijos pirminės grandies pareigūnams suteiktą laipsnį pažyminčias movas.

„Tai buvo įdomūs ir kupini iššūkių metai. Žengsiu į priekį turėdama didelį teorinių ir praktinių žinių bagažą, kurias mokėsiu panaudoti savo tarnyboje. Tikrai dar sugrįšiu į mokyklą su šypsena aplankyti dėstytojų ir naujų būsimųjų pareigūnų, pasidalinti patirtimis. Tvirtai žinau, kad pasirinkau teisingai ir kad policijos pareigūno tarnyba yra mano kelias,“ – mintimis dalinosi LPM absolventė Vaida Balsevičiūtė.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas, dėkojo kursantams už priimtą sprendimą tapti policijos pareigūnais. „Tikiu, kad čia prasidėjo jūsų ilgos ir kilnios tarnybos kelias,“ – sakė A. Paulauskas, palinkėjo kantrybės ir ištvermės bei pažadėjo, kad darbe niekada nebus nuobodu, nes ši profesija yra įdomi ir prasminga.

LPM viršininkas Vilius Motiejaitis pasveikinęs kursantus, tapusius policijos pareigūnais, tarė padėkos žodžius kursantų artimiesiems, kurie nedvejodami, o gal ir su rūpesčiu pritarė jų pasirinkimui tapti policijos pareigūnais. Naujuosius kolegas ragino nelikti abejingais saugant save ir padedant kitiems. „Nuoširdžiai dėkoju mokyklos kolektyvui, kuris mokė jus šio nepaprasto amato ir perdavė savo sukauptą patirtį, dirbo ir nuolat buvo greta, kad kursantai jau nuo pirmų dienų galėtų pasijusti didelio darnaus kolektyvo dalimi ir galėtų be rūpesčių mokytis“, - mokyklos bendruomenei dėkojo V. Motiejaitis.

Policijos pareigūnams palaiminimą suteikęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Tadas Piktelis kvietė nepamiršti pagrindinės policijos misijos: „Ginti. Saugoti. Padėti“ ir apaštalo Pauliaus žodžiais kvietė „tapti visiems viskuo“.

Absolventai dėkojo savo dėstytojams ir visai mokyklos bendruomenei už prasmingus metus, suteiktas žinias ir išmintį, už galimybę klysti, taisytis ir išmokti. Naujieji pareigūnai pažadėjo  kasdien stengtis ir keliauti tik į priekį.

Šventės metu LPM viršininko padėkomis buvo apdovanoti aktyviausi, geriausiai besimokantys kursantai.

Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi užauginta dar viena kursantų laida ir linki naujiesiems policijos pareigūnams sėkmės tarnyboje.