Lietuvos policijos mokyklos komanda Lietuvos aukščiausio lygio varžybose – „Lithuania open 2023“

Data

2023 07 18

Įvertinimas
3
6189.jpg

Savaitgalį Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) komanda vyko į Panevėžyje vykusias Lietuvos praktinio šaudymo III lygio varžybas „Lithuania open 2023“. Šiose varžybose dalyvavo LPM Profesinių įgūdžių valdybos 2 – ojo skyriaus viršininkas Simonas Baltrušaitis, LPM Profesinės taktikos skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Valeika ir LPM Profesinės taktikos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Bačanskienė.

„Tai aukščiausio lygio Lietuvoje vykstančios varžybos, kuriose yra didžiausia galimybė kelti kvalifikaciją, gilinti asmenines žinias, bendrauti su šaudymo meistrais ir kaupti patirtį, o vėliau atitinkamus elementus pritaikius policijos darbui, instruktoriai perduoda policijos pareigūnams ir kursantams.“ – teigia Rasa Bačanskienė.

Varžybose A grupėje Simonas Baltrušaitis laimėjo pirmąją vietą, o Rasa Bačanskienė „Lady“ kategorijoje – 3 – iąją. Galiausiai, Rasos Bačanskienės ir Simono Baltrušaičios komandos užėmė 2 – ąją vietą. Iš varžybų buvo parsivežtos ne tik prizinės vietos, patirtis ir praktika.  Giedrius Valeika nuo šiol galės džiaugtis nauju Walther PDP 4.5 ginklu, kurį laimėjo „Lithuania open 2023“ vykdytoje loterijoje. Dalyvių teigimu varžybos nebuvo lengvos, bet suteikė neįkainuojamos patirties ir motyvacijos tolimesnėje veikloje.