Mokslo metų pradžia Lietuvos policijos mokykloje

Data

2021 09 01

Įvertinimas
1
1.jpg

Šiandien Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) prasidėjo nauji mokslo metai. Šįmet centrinėje LPM aikštėje išsirikiavo ir savo kelionę link svajonės – tapti policijos pareigūnu – pradėjo 73 jaunuoliai.

Iškilmingoje rikiuotėje sustojusius kursantus pasveikino Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Veiklos analizės ir kontrolės valdybos viršininkė Žaneta Rudaitienė. „Sveikinu įstojus į didelę policijos šeimą. Džiaugiuosi, kad pasirinkote tokią profesiją, kuri reikalauja ryžto, atkaklumo, drąsos. Linkiu visiems sėkmingai baigti šį etapą ir įsilieti į mūsų gretas,“ – sveikinimo kalboje linkėjo Ž. Rudaitienė.

Kursantai pirmą kartą drąsiai ir ryžtingai atidavė pagarbą, kartu su svečiais ir mokyklos bendruomene sugiedojo Lietuvos valstybės himną. Palaiminti ir pasveikinti kursantų į šventę atvykęs Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Sigitas Bitkauskas kvietė kursantus niekada nesustoti vietoje, o nuolat judėti, tobulėti.

LPM viršininkas Vilius Motiejaitis palinkėjo kursantams prasmingų metų, ryžto ir atkaklumo moksluose. „Mūsų kompetentingi ir motyvuojantys mokyklos mokytojai suteiks jums didelį žinių bagažą, dalinsis su jumis savo žiniomis ir patirtimi. Kviečiu išnaudoti šiuos mokslo metus kaip galima prasmingiau, pasiimti iš jų maksimaliai daug, tobulėti, stiebtis aukštyn ir sėkmingai juos baigti,“ – ragino V. Motiejaitis.