Mokslo metų pradžios šventė naujai Policijos mokyklos kursantų grupei

Data

2021 11 17

Įvertinimas
0
IMG_5256a.jpg

Šiandien – mokslo ir žinių dienos šventė Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) naujai pirminio mokymo kursantų grupei, kuri pradeda mokslo metus. Kelią link policijos pareigūno profesijos įgijimo pradėjo 23 jaunuoliai.

Kursantus pasveikinęs Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Robertas Šimulevičius palinkėjo jiems prasmingų metų, ryžto ir atkaklumo moksluose. „Linkiu per šiuos metus išsiugdyti meilę šiai profesijai, pasisemti kuo daugiau žinių, būti drąsiems įveikiant iššūkius ir sėkmingai baigus pirmąjį laiptelį į įsilieti policijos šeimą“, linkėjo R. Šimulevičius.

Palaiminti ir pasveikinti kursantų į šventę atvykęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Sigitas Bitkauskas kvietė ugdyti ne tik fizinį kūną, bet tuo pačiu turtinti ir dvasinį pasaulį, taip pasiekiant pilną balansą. „Nebijokite kreiptis patarimo. Mano durys visuomet atviros pokalbiams, diskusijoms ir susitikimams“, kvietė Policijos kapelionas.

LPM viršininko pavaduotojas Mindaugas Bilius sveikinimo kalboje akcentavo, kad mokymasis – tai abipusis darbas tarp mokytojo ir mokinio bei kvietė būsimuosius pareigūnus dėti indėlį į šį procesą, semtis žinių, kad baigę mokymo kursą gebėtų pilnai atlikti pareigūno pareigą ir padėti kitiems.

Nauja pirminio mokymo kursantų grupė suformuota papildomo priėmimo metu. Su prašymais mokytis kreipėsi 107 interesantai, iš kurių į antrąjį stojimo atrankos etapą buvo pakviesti 57 asmenys, atitikę sveikatos ir nepriekaištingos reputacijos reikalavimus. Šie kandidatai turėjo įvykdyti fizinius normatyvus, loginio mąstymo gebėjimus ir įrodyti savo norą tapti pareigūnu motyvaciniame pokalbyje.