Mokyklos komanda Lenkijoje vykusiame pareigūnų šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionate – geriausia tarp užsienio dalyvių

Data

2022 11 08

Įvertinimas
0
2022-11-04_142621.jpg

Lapkričio 4 d. Slupsko policijos mokykloje (Lenkijoje) vyko 10-asis tarptautinis pareigūnų šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionatas. Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) šaudymo instruktorių komanda, atstovaujama Giedriaus Valeikos, Žilvino Stankevičiaus, Andriaus Šepečio ir Gintaro Valansevičiaus, iškovojo pirmąją vietą tarp užsienio komandų. LPM Profesinės taktikos skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Valeika asmeninėje bendroje įskaitoje užėmė III-ąją vietą.

Varžybose dalyvavo policijos pareigūnai iš Lenkijos, Lietuvos, Prancūzijos ir Vokietijos. Čempionato metu buvo naudojami tik Lenkijos policijos ginkluotėje esantys pusiau automatiniai pistoletai Walther P99. Dalyviai varžėsi dviejose rungtyse: situacinio šaudymo ir statinio šaudymo.

Varžybų tikslas – tobulinti šaudymo įgūdžius, keistis policijos sporto patirtimi ir integruoti šaulių bendruomenę. Ne mažiau svarbios buvo ir diskusijos, kurių metu dalyviai dalijosi tarnybine patirtimi ir aptarė situacijas, susijusias su šaunamųjų ginklų panaudojimu profesinėje veikloje.