Net ir karantino metu tarptautinis bendradarbiavimas nenutrūksta, tik įgauna kitas formas

Data

2021 03 12

Įvertinimas
1
Capture.JPG

Šiandien vykusioje Dniepropetrovsko (Ukraina) valstybinio vidaus reikalų universiteto organizuotoje tarptautinėje nuotolinėje konferencijoje „Tarptautinis ir nacionalinis saugumas: teoriniai ir taikomieji aspektai“ jungėsi dalyviai iš 5 šalių, tarp kurių ir Lietuvos policijos mokyklos atstovas. LPM viršininkas Vilius Motiejaitis sveikinimo kalboje dėkojo už sėkmingai įgyvendintus tarptautinius projektus, pažadėjo ir toliau stiprinti bendradarbiavimą skatinant kursantų ir mokytojų mobilumą.

Vienos lyderiaujančių mokslo įstaigų Ukrainoje organizuotos konferencijos tikslas – sukurti profesionalią atviro dialogo platformą, kuri leistų keistis nuomonėmis, aktualia informacija ir praktine nacionalinio saugumo patirtimi šiuolaikinių globalių iššūkių kontekste.

Lietuvos policijos mokykla ir Dniepropetrovsko valstybinis vidaus reikalų universitetas sėkmingai bendradarbiauja jau ketvirtus metus: per tą laiką apsikeitė vertinga informacija apie mokytojų bendradarbiavimą ir policijos mokymus, įgyvendino tarptautinius projektus, dalijosi gerąja praktika, bendromis jėgomis pasiekė užsibrėžtus tikslus. Įstaigos kartu stipriai veikia tarptautinėje arenoje: dalyvauja Europos policijos koledžų asociacijos veikloje, drauge vykdo tarptautinius projektus.