Prasideda 136 būsimų policijos pareigūnų kelionė Lietuvos policijos mokykloje

Data

2023 08 11

Įvertinimas
6
693152.jpg

Verčiant puslapį į naujus mokslo metus Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) erdvės prisipildo daugybe motyvuotų ir energingų pretendentų į LPM kursantų gretas. Nors prašymų mokytis LPM buvo pateikta apie 750, po Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Centrinės medicinos ekspertizės komisijos, nepriekaištingos reputacijos patikrinimų, dėl kitų aplinkybių, į atranką atvyko 214 pretendentų. Trečdaliui jų fizinio pasirengimo vertinimas tapo kliūtimi toliau dalyvauti atrankoje. O po loginio mąstymo, teksto suvokimo ir raštingumo vertinimo bei motyvacinio pokalbio LPM kursantais taps 136 asmenų.

LPM Mokymo organizavimo skyriaus viršininkės Laimutės Čaplikienės teigimu tokiam prastam fiziniam pasirengimui turėjo įtakos pretendentų nesiruošimas arba nepakankamas ruošimąsis bendrojo fizinio pasirengimo vertinimui. Šiam atrankos etapui, kaip ir kitiems, reikia atsakingai ruoštis ir tikrai nepakanka vienkartinio bandymo atlikti fizinio pasirengimo pratimus.

 „ Pasirinkus stoti į LPM buvo sunku susidoroti su visa negatyvia energija, kuri buvo siejama su pasirinkimu tapti policijos pareigūne, o dabar labai gražu stebėti rezultatus ir pasikeitusias nuomones, kai aplinkiniai pamato, kiek darbo ir pastangų į šį pasirinkimą yra įdėta. Dabar artimieji labai laukia naujienų ir labai palaiko, o tai šiuo metu yra didžiausia motyvacija. Nemeluosiu, labiausiai gąsdina, kaip reikės bendrauti su būsimais kolegomis, išvengti konkurencijos, kaip reikės priprasti prie skirtingų charakterių. Galiausiai, Lietuvos policijos pareigūno profesiją paskatino rinktis matymas ir supratimas, kiek daug policijos pareigūno sureagavimas nelaimės akimirkoje suteikia vilties žmonėm, kurie negali jaustis saugiai ar jaučiasi pažeidžiami. “, – apmąstymais dalijosi būsima LPM kursantė Faustina Moseičiuk.

Jau netrukus LPM prasidės nauji mokslo metai, kur kursantus ir dėstytojus apjungs  bendras tikslas – tapti geresniais, nei vakar. O dar tik galvojančius apie pareigūno profesiją raginame atrankos reikalavimais pasidomėti jau dabar, tinklapyje stokipolicija.lt