Profesinės taktikos instruktorių kursai Vilniuje

Data

2022 03 08

Įvertinimas
0
1.jpeg

Vasario mėnesį Vilniuje buvo organizuoti profesinės taktikos instruktorių kursai, kuriuose dalyvavo 11 pareigūnų iš Lietuvos policijos mokyklos. Intensyvių kursų metu dalyviai tobulino profesinės taktikos įgūdžius bendravimo su liudytojais ir nukentėjusiais, pirminės informacijos rinkimo ir perdavimo ryšio priemonėmis, asmens patikrinimo, sulaikymo ir pristatymo, masinių teisėtvarkos pažeidimų ar riaušių malšinimo, įvairių konfliktų viešose vietose sprendimo, transporto priemonių stabdymo ir jų patikrinimo situacijose.

Instruktoriai taip pat buvo mokomi patalpų patikrinimo taktinių veiksmų bei buvo supažindinti su pirmosios pagalbos suteikimo ir kraujo stabdymo ypatumais panaudojant turniketus ir tamponavimo priemones.  Mokėsi suteikti pagalbą sau pačiam ar kitiems asmenims. Kurso metu pareigūnai taip pat buvo mokomi daiktų įpakavimo ypatumo įvairiose sumodeliuotose taktinėse situacijose.

Mokymų pabaigoje 11 dalyvių išlaikė praktinį egzaminą – parengė pratybų planus, demonstravo savo praktinius gebėjimus reaguojant į įvairias modelines situacijas bei planavo, organizavo ir pravedė profesinės taktikos pratybas pagal iš anksto numatytas temas.

Suteiktos mokymų žinios instruktoriams pasitarnaus pareigūnų kvalifikacijos kėlimui.