Saldaus gerumo šventė Lietuvos policijos mokykloje

Data

2022 11 08

Įvertinimas
0
_MG_5087_edited.jpg

Jau tapo gražia tradicija, kad Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) bendruomenė kasmet jungiasi prie „Pyragų dienos“ iniciatyvos.  Kolektyvo ir kursantų kepti nepaprasto skonio skanėstai sukvietė į saldaus gerumo šventę. Ši prasminga tradicija ne tik suburia LPM bendruomenę pabendrauti ir pasivaišinti vieni kitų keptais pyragais, bet ir skatina padėti tiems, kam to labiausiai reikia.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie taip gausiai prisijungė prie gerumo akcijos. Gausus stalas kvepiančių gardžių naminių skanėstų parodė, kad akcija sulaukė didelio bendruomenės palaikymo. Prie saldumynais nukrauto stalo rinkosi ir kursantai, ir mokytojai, ir kiti darbuotojai.

Pyragų dienos metu suaukotos lėšos, bendruomenės sprendimu, bus skirtos su sunkia liga kovojančiam LPM bendruomenės nariui. Gera dalintis gerumu ir nuoširdžia bendryste.

Pyragų diena – tai puiki proga ne tik pademonstruoti kolegoms savo sugebėjimus pyragų kepimo srityje, bet ir pasidalinti patirtimi, naujais receptais, o svarbiausia – padėti tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos.