Savigynos mokymai Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos darbuotojams
Praėjusią savaitę Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) Profesinių įgūdžių valdybos 2-ojo skyriaus instruktoriai organizavo savigynos mokymus VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Mokymai buvo orientuoti į praktines situacijas kaip išlaikyti saugų atstumą, pasirinkti tinkamą stovėseną, apsaugoti gyvybiškai svarbias kūno vietas, esant būtinybei panaudoti parankines priemones saugant savo ar kolegos gyvybę ir sveikatą.
Atsižvelgiant į pastarųjų dienų įvykius, kuomet dėl pavienių asmenų agresijos viešose vietose nukenčia medicinos darbuotojai, kolegos iš greitosios medicinos pagalbos akcentavo savigynos mokymų svarbą ir aktyviai įsitraukė į praktinių užduočių atlikimą, gilino turimas žinias ir lavino įgūdžius.
Džiaugiamės galėdami prisidėti prie kolegų saugumo. Ir toliau plėtosime tarpinstitucinį bendradarbiavimą su VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos darbuotojais, vykdydami savigynos, savisaugos ir kitus mokymus, keisdamiesi aktualiomis žiniomis ir kurdami saugesnę medicinos darbuotojų ir policijos pareigūnų darbo aplinką.
Atnaujinimo data: 2023-02-23
Taip pat skaitykite:
Erasmus+ Lietuvos policijos mokykloje: realybė, kuri moko greičiau nei teorija
Kelias į policijos pareigūno profesiją: nuo vidinių ieškojimų iki priesaikos tarnauti
Policijoje esi gyvas: Giedriaus Valeikos kelias tarp sporto, disciplinos ir tarnybos
Tarptautiniai taktinės medicinos mokymai stiprina policijos pasirengimą ekstremalioms situacijoms
